Akıllı Bebek Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 11.92 TL
  • Boyut 41 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma AppQuiz
Çocuğunuzun zeka gelişimini arttıracak harika oyunlar sizleri bekliyor.

 Çağımızda hızla yaygınlaşan teknoloji küçüklerin de dikkatini çekmektedir. Bu dikkat olumlu yönde kullanılmalı ve çocuklara teknolojinin yararlı tarafları gösterilmeli. Bu durum eğitici bir oyunla sağlanabilir. Örneğin çocukların hayal dünyasını geliştirecek, zihinsel gelişimine destek olacak ve çok yönlü düşünmesini sağlayacak olan bu oyunun içeriği özellikle küçük yaş grubu için hazırlanmıştır. Bu oyun çocukların zihinlerini kullanarak sonuca ulaşmalarını amaçlamaktadır. Oyunun amacı çocukların eğlenceli zaman geçirerek teknolojik aletleri yararlı bir şekilde kullanmalarını desteklemek. Oyunun içeriği özellikle küçük yaş grubu için çok daha uygundur. Bu oyunun zeka gelişimine de önemli katkıları vardır.

 Pek çok yönden çocukların gelişimini destekleyen bu eğitici oyun ile çocukları tanıştırmanın tam zamanı. Onların ilgi ve dikkatini çekecek özelliklere sahip olan bu oyun gerçekten yaratıcılığa da oldukça destek vermekte. Her bakımdan çocukları içine çekecek olan bu harika oyuna siz de sahip olmalısınız.

 Zamanın hızlı geçmesini sağlayacak ve çocukları olumlu yönde etkileyecek olan bu eğitici oyun için ödemeniz gereken uygun bir miktar var. Bu eğitici oyun ile çocuklar çok ama çok eğlenecek. Şimdi siz de bu oyunu indirin ve deneyin. 

Akıllı Bebek Oyunları indir